Ruszamy z dyżurami!

Ruszamy jak w latach poprzednich od stycznia 2019 r z projektem „24 GODZINY – DZIĘKUJĘ, NIE GRAM” Zapraszamy wszystkich potrzebujących wsparcia, informacji i pomocy, jesteśmy na ulicy Siennej 45 lok. 1 pok. nr. 4 , 00-121 Warszawa.

Harmonogram:

1. Konsultacje edukacyjno-informacyjne dla osób uzależnionych od hazardu, które jeszcze nie podjęły leczenia lub ukończyły program terapii uzależnienia od hazardu oraz ich rodzin i bliskich, mające na celu pogłębienie oraz utrwalenie wiedzy na temat prawidłowych odruchów abstynencyjnych, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych oraz adaptację i przystosowanie do funkcjonowania w życiu zawodowym i społecznym.

Wtorek godz.15.00-18.00  Prowadzi Piotr – absolwent studiów podyplomowych Integralna Profilaktyka Uzależnień, absolwent WSPiZ kierunek administracja oraz studiów podyplomowych bezpieczeństwa i higieny pracy.

Piątek godz. 15.00-17:00  Prowadzi Kamila – psycholog, terapeuta uzależnień w procesie certyfikacji PARPA, MOŻNA KIEROWAĆ OSOBY MÓWIĄCE W JĘZYKU ANGIELSKIM.

2. Konsultacje w zakresie doradztwa finansowego w zakresie optymalnego spłacania długów  dla osób uzależnionych od hazardu, które jeszcze nie podjęły leczenia lub ukończyły program terapii uzależnienia od hazardu oraz ich rodzin i bliskich. Istotą przedsięwzięcia jest pomoc hazardzistom w uregulowaniu spraw w urzędach skarbowych i ZUS, na tyle na ile jest to możliwe na daną chwilę.

Piątek godz. 18.00-21:00  Prowadzi Marek – certyfikowany księgowy (Certyfikat Ministerstwa Finansów), absolwent UW Wydział Rachunkowości.

3. Konsultacje administracyjno-prawne dla osób uzależnionych od hazardu, które jeszcze nie podjęły leczenia lub ukończyły program terapii uzależnienia od hazardu oraz ich rodzin i bliskich, stworzenie programu załatwienia spraw prawnych i administracyjnych krok po kroku. Pomoc w redagowaniu pism i udzielenie informacji na temat standardowego postępowania administracyjnego, obowiązującego w danej sprawie. Analiza dostępnych dokumentów i uzupełnienie tych dokumentów.

Czwartek godz.16.00-18:00  Prowadzi Piotr – absolwent studiów podyplomowych Integralna Profilaktyka Uzależnień, absolwent WSPiZ kierunek administracja oraz studiów podyplomowych bezpieczeństwa i higieny pracy..

Każda  sobota miesiąca od godziny 11 do godziny 13

Zajęcia teatralne z aktorem Pawłem Koślikiem. Zajęcia są bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Kontakt telefoniczny pod numerem 791 880 878.

Zapraszamy również do udziału w Grupie Wsparcia dla osób uzależnionych

Do zobaczenia na Siennej 45/1 pok. 4 w Warszawie!

Projekt „24 GODZINY – DZIĘKUJĘ, NIE GRAM” jest współfinansowany ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych będących w dyspozycji Ministra Zdrowia

Logo_BO_MZ_RGB

Skip to content