Szkolenie z dr. Bohdanem Woronowiczem

Dnia 06 lutego 2015 odbyło się szkolenie, które przeprowadził dla nas dr nauk medycznych Bohdan Woronowicz. Tematem szkolenia był „Pierwszy kontakt z osobą uzależnioną i współuzależnioną od kompulsywnej gry i patologicznego hazardu”

Spotkanie odbyło się w Warszawie przy ulicy Siennej 45 dzięki pomocy współorganizatora tego szkolenia Stowarzyszenia Promocji Abstynenckiej Klub Uzależnień od A do Z „U Pima”

Pan doktor podzielił się z nami swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem w tym temacie, oraz mamy jego zapewnienie, że spotkamy się jeszcze aby pogłębić naszą wiedzę w tak trudnym i jednocześnie ważnym dla nas wszystkich temacie.

Dziękujemy serdecznie Panu dr. Woronowiczowi za pomoc i wsparcie, którego doświadczamy od początku działania naszego stowarzyszenia.

Mamy nadzieję, że tym samym rozpoczynamy cały cykl szkoleń wewnętrznych, które pomogą nam lepiej i sensowniej wypełniać misję jaką sobie założyliśmy zakładając nasze stowarzyszenie.

DSCN4810

Skip to content